Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.
L I I G A PAIDAN VÄRI
Catsboys Oranssi
IBK Björneborg Sininen
Kartanon Kiksaus Punainen
Kiikoisten Kirma Keltainen
Kupo Punamusta
LSM Valkoinen
Maranata Valkoinen
P2S Violetti
Sähkö-Jokinen Keltainen
Team Rantakartano Valkosininen
   
I D I V A R I PAIDAN VÄRI
Buliveivarit Keltainen
FBT Ahto Valkoinen
Pursiseura Keltainen
RTU Hornets Keltainen
Rykijät Sininen
SB LRSK Musta
SBS Raid Sininen
Team HMK Keltainen
   
II D I V A R I PAIDAN VÄRI
Ahlsell Oy Valkoinen
Bubble Heads Vihreä
FBT Pöllö Keltainen
Fillaripaja Sininen
Koitto Valkoinen
Megaraketti Musta
Automaalaamo Selivaara Keltainen
Retromiehet Turkoosi
SB Apostolit Valkoinen
SB Luve 2 Tummanvihreä
SB PorKy Vaaleanvihreä
Team Moistea Musta
Team Pajunen Viininpunainen
United Smile Vaaleansininen
Vanha Bööna AC Keltainen
Vatos Locos Musta
Yön Sudet Musta

OTTELUOHJELMA

SYKSY  2020

3.10. LSM-Areena        
10:00 Vatos Locos  - Vanha Bööna AC
10:45 Team Moistea  - SB PorKy
11:30 SB Apostolit  - Luve M2
12:15 Fillaripaja  - 1 FBT Pöllö
13:00 Team Rantakartano  - Kupo
           
4.10. LSM-Areena        
10:00 United Smile  - Team Pajunen
10:45 Automaalaamo Selivaara  - Retromiehet
11:30 Ahlsell Oy  - Bubble Heads
12:15 Koitto  - Megaraketti
13:00 SBS Raid  - Buliveivarit
13:45 Pursiseura  - 8 Rykijät
14:30 SB LRSK  - 2 FBT Ahto
15:15 P2S  - IBK Björneborg
16:00 Maranata  - Sähkö-Jokinen
16:45 Kartanon Kiksaus  - Catsboys
           
10.10. LSM-Areena        
10:00 Kupo  6   - IBK Björneborg
10:45 Catsboys 11   - 1 Team Rantakartano
11:30 Kartanon Kiksaus  - P2S
12:15 SB LRSK  - Team HMK
13:00 Buliveivarit  - FBT Ahto
13:45 SBS Raid   6   - Rykijät
14:30 Team HMK  - RTU Hornets
15:15 Yön Sudet  - United Smile
16:00 RTU Hornets  - Pursiseura
16:45 Vanha Bööna AC  - Yön Sudet
           
11.10. LSM-Areena        
10:00 Bubble Heads  - 6 Megaraketti
10:45 FBT Pöllö  - Automaalaamo Selivaara
11:30 SB PorKy  - Retromiehet
12:15 Ahlsell Oy  - Koitto
13:00 Vatos Locos  - Team Moistea
13:45 Sähkö-Jokinen  - Kiikoisten Kirma
14:30 Fillaripaja  - SB Apostolit
15:15 Kiikoisten Kirma  - LSM
16:00 Luve M2  - Team Pajunen
16:45 Maranata  - LSM
           
17.10. LSM-Areena        
10:00 Team HMK  6   -  6 Rykijät
10:45 Pursiseura   -  3 Buliveivarit
11:30 Kupo  -  9 Kartanon Kiksaus
12:15 SB LRSK  6   -  2 SBS Raid
13:00 Kupo  -  7  Sähkö-Jokinen
13:45 IBK Björneborg  -  3  Team Rantakartano
14:30 Team Moistea  -  5 United Smile
15:15 Koitto  -  5  Bubble Heads
16:00 Fillaripaja  -  4 Ahlsell Oy
16:45 Team Pajunen  -  5  SB PorKy
           
24.10. LSM-Areena        
10:00 Pursiseura  - FBT Ahto
10:45 SBS Raid  - Team HMK
11:30 FBT Ahto 10   -  6 RTU Hornets
12:15 Vatos Locos  - Yön Sudet
13:00 Buliveivarit  - RTU Hornets
13:45 FBT Pöllö  - Ahlsell Oy
14:30 SB Apostolit  - Automaalaamo Selivaara
15:15 Megaraketti  - FBT Pöllö
           
25.10. LSM-Areena        
10:00 LSM  - Kartanon Kiksaus
10:45 P2S  - Kupo
11:30 Kartanon Kiksaus  - Kiikoisten Kirma
12:15 Team Rantakartano  - Maranata
13:00 Kiikoisten Kirma  - Catsboys
13:45 IBK Björneborg  - Sähkö-Jokinen
14:30 Rykijät  - 11  SB LRSK
15:15 Team Pajunen  - Vanha Bööna AC
16:00 Bubble Heads  - Fillaripaja
16:45 Retromiehet  - Luve M2
31.10. LSM-Areena        
10:00 Ahlsell Oy 2  - 3 Automaalaamo Selivaara
10:45 FBT Pöllö 4  - 3 SB Apostolit
11:30 Automaalaamo Selivaara 8  - 3 Koitto
12:15 United Smile 3  - 6 FBT Pöllö
13:00 Luve M2 9  - 1 Koitto
13:45 Vanha Bööna AC 4  - 4 United Smile
14:30 Luve M2 6  - 3 Team Moistea
15:15 IBK Björneborg 1  - 6 LSM
16:00 Team Rantakartano 2  - 4 LSM
           
1.11. LSM-Areena        
10:00 SBS Raid 7  - 1 Pursiseura
10:45 FBT Ahto 2  - 4 Team HMK
11:30 Rykijät 4  - 3 Buliveivarit
12:15 Fillaripaja 7  - 4 Megaraketti
13:00 P2S 7  - 4 Maranata
13:45 Megaraketti 5  - 5 Team Pajunen
14:30 Catsboys 4  - 4 Maranata
15:15 Team Pajunen 5  - 5 Yön Sudet
16:00 Bubble Heads 2  - 5 Retromiehet
16:45 Sähkö-Jokinen 5  - 2 Kartanon Kiksaus
           
14.11. LSM-Areena        
10:00 Catsboys 3  - 5 Kupo
10:45 Team Moistea 12  - 2 Vanha Bööna AC
11:30 Buliveivarit 4  - 4 SB LRSK
12:15 SB Apostolit 2  - 7 Bubble Heads
13:00 RTU Hornets 6  - 6 SB LRSK
13:45 Kartanon Kiksaus 5  - 2 Maranata
14:30 RTU Hornets 4  - 4 SBS Raid
15:15 IBK Björneborg 5  - 2 Maranata
16:00 Vatos Locos 5  - 4 SB PorKy
           
15.11. LSM-Areena        
10:00 Team Pajunen 5  - 2 Vatos Locos
10:45 Team Rantakartano 7  - 3 Kiikoisten Kirma
11:30 FBT Pöllö 3  - 7 Vatos Locos
12:15 Kiikoisten Kirma 4  - 4 P2S
13:00 Retromiehet 2  - 2 Ahlsell Oy
13:45 Sähkö-Jokinen 4  - 4 P2S
14:30 Koitto 7  - 5 Yön Sudet
15:15 Automaalaamo Selivaara 3  - 5 Fillaripaja
16:00 Team HMK 9  - 4 Pursiseura
16:45 Rykijät 5  - 6 FBT Ahto
           
21.11. LSM-Areena        
10:00 SB Apostolit 2  - 10 Vanha Bööna AC
10:45 Koitto 5  - 2 FBT Pöllö
11:30 SB PorKy 3  - 7 SB Apostolit
12:15 United Smile 6  - 6 Vatos Locos
13:00 SB PorKy 4  - 4 Luve M2
13:45 Yön Sudet 4  - 4 Team Moistea
14:30 Megaraketti 3  - 4 Luve M2
15:15 Yön Sudet 4  - 5 Retromiehet
16:00 Megaraketti 5  - 4 Ahlsell Oy
16:45 Retromiehet 2  - 3 Fillaripaja
           
22.11. LSM-Areena        
10:00 Team Rantakartano 6  - 5 Sähkö-Jokinen
10:45 Kupo 3  - 4 LSM
11:30 P2S 3  - 1 Team Rantakartano
12:15 Catsboys 6  - 5 LSM
13:00 SB LRSK 5  - 8 Pursiseura
13:45 IBK Björneborg 2  - 5 Catsboys
14:30 Buliveivarit 2  - 3 Team HMK
15:15 Kartanon Kiksaus 3  - 1 IBK Björneborg
16:00 FBT Ahto 10  - 4 SBS Raid
16:45 Automaalaamo Selivaara 8  - 2 Bubble Heads
           
28.11. LSM-Areena        
10:00 Megaraketti 2  - 5 Retromiehet
10:45 United Smile 9  - 2 Koitto
11:30 Luve M2 5  - 8 Bubble Heads
12:15 Vanha Bööna AC 4  - 5 Fillaripaja
13:00 SB Apostolit 2  - 4 Yön Sudet
13:45 SB PorKy 6  - 5 Ahlsell Oy
14:30 Team Moistea 6  - 4 Automaalaamo Selivaara
15:15 Kartanon Kiksaus 3  - 3 Team Rantakartano
           
29.11. LSM-Areena        
10:00 Maranata 0  - 5 Kupo
10:45 Catsboys 5  - 8 Sähkö-Jokinen
11:30 Maranata 1  - 10 Kiikoisten Kirma
12:15 P2S 12  - 5 Catsboys
13:00 Kiikoisten Kirma 4  - 4 IBK Björneborg
13:45 Rykijät 3  - 3 SBS Raid
14:30 Team HMK 1  - 3 SB LRSK
15:15 RTU Hornets 5  - 3 Rykijät
16:00 FBT Ahto 4  - 2 Buliveivarit
16:45 Pursiseura 5  - 7 RTU Hornets
           
xx.x. LSM-Areena        
10:00 Ahlsell Oy    -   United Smile
10:45 IBK Björneborg    -   Kupo
11:30 Yön Sudet    -   Fillaripaja
12:15 Kupo    -   Kiikoisten Kirma
13:00 Luve M2    -   Vatos Locos
13:45 LSM    -   Kiikoisten Kirma
14:30 Vatos Locos    -   Koitto
15:15 LSM    -   Sähkö-Jokinen
16:00 P2S    -   Kartanon Kiksaus
16:45 Team Rantakartano    -   Catsboys
           
xx.x. LSM-Areena        
10:00 Bubble Heads    -   Vanha Bööna AC
10:45 FBT Pöllö    -   Team Moistea
11:30 Retromiehet    -   SB Apostolit
12:15 Automaalaamo Selivaara    -   Team Pajunen
13:00 SB PorKy    -   Megaraketti
13:45 Buliveivarit    -   Pursiseura
14:30 Rykijät    -   Team HMK
15:15 RTU Hornets    -   Buliveivarit
16:00 SBS Raid    -   SB LRSK
16:45 RTU Hornets    -   FBT Ahto